Pagina opties

Groter
A A

Samenstelling gemeenteraad

De gemeenteraad is het hoogste bestuursorgaan van de gemeente Beek. De leden worden een keer in de vier jaar gekozen door de stemgerechtigde inwoners van 18 jaar en ouder. De gemeenteraad bepaalt het beleid op hoofdlijnen en de financiële kaders. De raad stelt vast welke doelstellingen gehaald moeten worden en controleert vervolgens of het college deze doelstellingen ook haalt.

De gemeenteraad in Beek bestaat uit 17 raadsleden en is vertegenwoordigd door 5 politieke partijen. De huidige raad is op 21 maart 2018 gekozen en kent de volgende samenstelling: BBB-NDB (5 zetels), CDA (5 zetels), Progressief Beek (4 zetels), VVD (2 zetels) en Senioren Belang Beek (1 zetel).

Christine van Basten-Boddin

van Basten-Boddin
Naam Christine van Basten-Boddin
FunctieVoorzitter
E-mailadresinfo@gemeentebeek.nl

Guliël Erven

Erven
Naam Guliël Erven
FunctieGriffier
E-mailadresinfo@gemeentebeek.nl

Danny Hendrix

Hendrix
Naam Danny Hendrix
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresdanny.hendrix@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Anita Boekelman-Jansen

Boekelman-Jansen
Naam Anita Boekelman-Jansen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresanita.boekelman@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Miranda van Reenen

van Reenen
Naam Miranda van Reenen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmiranda.vanreenen@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Ger Hurenkamp

Hurenkamp
Naam Ger Hurenkamp
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresger.hurenkamp@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Paul Montulet

Montulet
Naam Paul Montulet
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrespaul.montulet@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties: geen

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Rob Schwillens

Schwillens
Naam Rob Schwillens
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresrob.schwillens@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Michael Theuns

Theuns
Naam Michael Theuns
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmichael.theuns@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Geert Ghijsen

Ghijsen
Naam Geert Ghijsen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresgeert.ghijsen@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties: geen

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

René Beaumont

Beaumont
Naam René Beaumont
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresrene.beaumont@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties: geen

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Marie-José de Bruijn-de Vos

de Bruijn-de Vos
Naam Marie-José de Bruijn-de Vos
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmarie-jose.debruijn-devos@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Charles Willems

Willems
Naam Charles Willems
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrescharles.willems@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Eric Heitzer

Heitzer
Naam Eric Heitzer
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadreseric.heitzer@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Martijn Kösters

Kösters
Naam Martijn Kösters
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmartijn.kosters@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Dany Pirson

Pirson
Naam Dany Pirson
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresdany.pirson@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Mathieu Schraven

Schraven
Naam Mathieu Schraven
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresmathieu.schraven@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties: geen

Politieke partijSenioren Belang Beek

Ghislen Nysten

Nysten
Naam Ghislen Nysten
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresghislen.nysten@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Elly Roebroek-Keulers

Roebroek-Keulers
Naam Elly Roebroek-Keulers
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadreselly.roebroek@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie