Samenstelling gemeenteraad

De samenstelling van de gemeenteraad wordt eens per vier jaar bepaald op grond van de gemeenteraadsverkiezingen. De omvang van de raad wordt bepaald door het aantal inwoners. In de gemeenteraad zitten vertegenwoordigers van verschillende politieke partijen, dit kunnen zowel landelijke als lokale partijen zijn.
In principe kan iedere inwoner van 18 jaar of ouder lid worden van de gemeenteraad. Het zijn de politieke partijen die een lijst van kandidaten opstellen, waaruit de kiezers een keuze maken.

Politieke partijen

Christine van Basten-Boddin

van Basten-Boddin
Naam Christine van Basten-Boddin
FunctieVoorzitter
E-mailadresinfo@gemeentebeek.nl

Guliël Erven

Erven
Naam Guliël Erven
FunctieGriffier
E-mailadresinfo@gemeentebeek.nl

Danny Hendrix

Hendrix
Naam Danny Hendrix
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresdanny.hendrix@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Anita Boekelman-Jansen

Geen foto
Naam Anita Boekelman-Jansen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresanita.boekelman@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Ger Hurenkamp

Hurenkamp
Naam Ger Hurenkamp
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresger.hurenkamp@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Miranda van Reenen

van Reenen
Naam Miranda van Reenen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmiranda.vanreenen@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Paul Montulet

Montulet
Naam Paul Montulet
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadrespaul.montulet@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties: geen

Politieke partijBurger Belangen Beek - Nieuwe Democraten Beek

Rob Schwillens

Schwillens
Naam Rob Schwillens
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresrob.schwillens@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Michael Theuns

Geen foto
Naam Michael Theuns
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmichael.theuns@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Geert Ghijsen

Ghijsen
Naam Geert Ghijsen
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresgeert.ghijsen@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties: geen

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Marie-José de Bruijn-de Vos

de Bruijn-de Vos
Naam Marie-José de Bruijn-de Vos
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmarie-jose.debruijn-devos@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijChristen Democratisch Appèl

René Beaumont

Geen foto
Naam René Beaumont
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresrene.beaumont@gemeentebeek.nl
Politieke partijChristen Democratisch Appèl

Charles Willems

Willems
Naam Charles Willems
FunctieFractievoorzitter
E-mailadrescharles.willems@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Eric Heitzer

Geen foto
Naam Eric Heitzer
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadreseric.heitzer@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Dany Pirson

Pirson
Naam Dany Pirson
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresdany.pirson@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Martijn Kösters

Geen foto
Naam Martijn Kösters
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadresmartijn.kosters@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijProgressief Beek

Ghislen Nysten

Geen foto
Naam Ghislen Nysten
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresghislen.nysten@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Elly Roebroek-Keulers

Geen foto
Naam Elly Roebroek-Keulers
FunctieGemeenteraadslid
E-mailadreselly.roebroek@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijVolkspartij voor Vrijheid en Democratie

Roel Hoogeboom

Hoogeboom
Naam Roel Hoogeboom
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresroel.hoogeboom@gemeentebeek.nl
Taken

Nevenfuncties

Politieke partijSenioren Belang Beek
Youtube RSS